Close
(+371) 27004507
(+371) 29622162 (Rīga)
(+371) 65429418 (Daugavpils)
Veikals Daugavpilī: T.C. "Ditton nams", vieta 156

Rūpnieciskais putekļu sūcējs drupu pelniem 15L 1600W

35,00 €
:

RŪPNIECISKAIS VAKUUMA TĪRĪTĀJS 15L 1600W

 • PŪTĒJA FUNKCIJA - putekļsūcējam ir pūtēja funkcija , vienkārši pārvietojiet cauruli no iesūkšanas atveres uz izeju, un putekļsūcējs pārvērtīsies par pūtēju.  Tas ļauj noņemt piemaisījumus no grūti pieejamām vietām. Tas noņems piemaisījumus, piemēram, putekļus, kas atrodas stūros, tā būs arī lieliska alternatīva lapu noņemšanai. Produktam ir arī strūklas funkcija , kas nozīmē, ka visi putekļsūcējā nonākušie piemaisījumi tiek novirzīti uz trauka dibenu, izmantojot sitamo. Tas pagarina filtru kalpošanas laiku, jo putekļsūcēju laikā tie neaizsprosto. Putekļu sūcējam ir 4 riteņi ērtai transportēšanai.
 • DUBULTU FILTRĀCIJAS SISTĒMA - putekļsūcējam ir dubultā filtrēšanas sistēma,  un katrs no tiem ir atkārtoti lietojams, vienkārši mazgājiet to zem tekoša ūdens. Divkārša filtrēšana uzlabo izpūstā gaisa kvalitāti, vēl vairāk samazinot putekļu saturu tajā. Gaisa filtrēšanas shēma: iesūkšanas (caurule) -> atkritumu tvertne -> materiāla filtrs -> sūkļa filtrs -> motors -> izplūdes sūcējs ir elektromotors ar maksimālo sūkšanas jaudu 1600W! Viņa tvertne savāks 15l atkritumu.
 • IEKĻAUTI PIEDERUMI - komplektā iekļauti 2 nomaināmi uzgaļi, kas ļaus izmantot plašas iespējas. Plašajai, lielajai sukai, kas paredzēta mitrai un sausai putekļu sūcējai , ir 2 funkcijas. Pirmais ļauj veikt mitru putekļsūcēju, apakšā tiek izmantots savācējs, lai rūpīgi notīrītu netīrumu virsmu. Otrais ļauj sausu putekļsūcēju, pateicoties saru izmantošanai, tas ir lieliski piemērots paneļu, paklāju, flīžu utt Putekļsūcšanai . Vidējā birste ir 2in1 uzgalis - pirmais priekšmets - plaisa, darbojas īpaši šaurās un grūti sasniedzamās vietās , piemēram, automašīnas tīrīšana. Pēc gala atlocīšanas mēs saņemam galu ar sariem, tas ļaus notīrīt vietas, kas ir pakļautas skrāpējumiem.
 • PERSONĪGA PIEMĒROŠANA - rūpnieciskais putekļsūcējs bez maisa ļaus to rūpīgi notīrīt pēc jebkādiem atjaunošanas darbiem, pārbaudīt, vai nav notīrīti gruveši, apmetums, putekļi, putekļi, notīrīt polsterējumu un grīdas, kā arī noņemt aukstos pelnus no kamīna vai tīrīt garāžu. Pateicoties tam, ka tas ir bez maisiņiem, jums nav jāuztraucas par pastāvīgu jaunu maisiņu iegādi un nevajadzīgi tērēt naudu.
 • SPECIFIKĀCIJA - tvertnes tilpums: 15l; maksimālā sūkšanas jauda: 1600W; spriegums: 220-240V; 50-60Hz; troksnis: 80dB; gaisa plūsma: 2,0m3 / min; aizsardzības pakāpe: IPX4; tvertne: ABS plastmasa; tips: bez maisa; flinger: jā; filtrs: sūklis, materiāls (2 komplektā); šļūtenes garums: 1,5m; strāvas vada garums: 270cm; putekļsūcēja izmēri (garums / platums / augstums): 30/30 / 45cm; komplekta svars ar iepakojumu: 3,95kg.

SPECIFIKĀCIJA

 • tvertnes tilpums: 15l
 • maksimālā sūkšanas jauda: 1600W
 • spriegums: 220-240V; 50-60Hz
 • troksnis: 80dB
 • gaisa plūsma: 2,0m3 / min
 • aizsardzības pakāpe: IPX4
 • tvertne: ABS plastmasa
 • tips: bez maisa
 • flinger: jā
 • filtrs: sūklis, materiāls (2 komplektā)
 • šļūtenes garums: 1,5m
 • strāvas vada garums: 270cm
 • putekļsūcēja izmēri (garums / platums / augstums): 30/30 / 45cm
 • komplekta svars ar iepakojumu: 3,95kg

IEKĻAUTS

 • Putekļu sūcējs
 • 15l tvertne
 • materiāla filtrs x2
 • sūkļa filtrs
 • caurule (sastāv no 3 elementiem)
 • 4 noņemami riteņi

Izcilas kvalitātes rūpnieciskais putekļsūcējs, kas labi darbojas gan mājsaimniecībās, gan izmantojamu virsmu tīrīšanai ražotnēs, rūpnīcās, kā arī būvlaukumos un darbnīcās . Šis darbnīcas putekļsūcējs ļoti labi izturas pret sausiem un mitriem netīrumiem (tas būs noderīgi, piemēram, savākt izlijušo ūdeni). 

Rūpnieciskā putekļsūcēja korpuss ir izgatavots no izturīgas plastmasas, kas garantē augstu izturību pret mehāniskiem bojājumiem . Darbnīcas putekļsūcējam ir 15 litru tvertne . Putekļsūcējs ir bez maisiņa - pēc darba pabeigšanas viss, kas jums jādara, ir iztukšot tvertni un, ja nepieciešams, notīrīt piesārņotos filtrus (tos var viegli mazgāt zem silta tekoša ūdens).

DUBULTFILTRĀCIJAS SISTĒMA

Putekļsūcējam ir dubultā filtrēšanas sistēma, putekļsūcējs netiek aizsērējis un ir mazāk ticams, ka to notīra!

Katrs filtrs ir atkārtoti lietojams, vienkārši mazgājiet to zem tekoša ūdens. Dubultā filtrēšana samazina izpūstā gaisa kvalitāti, vēl vairāk samazinot putekļainā gaisa daudzumu.

Gaisa filtrēšanas shēma:

Sūkšana (caurule) -> atkritumu tvertne -> materiāla filtrs -> sūkļa filtrs -> motors -> izplūdes gāzu izvads

MATERIĀLS - ir pirmais pasūtījumā, tam ir līdzīgas īpašības kā HEPA filtram, aizsargā un efektīvi aizsargā putekļsūcēja motoru no bojājumiem, kas paplašina ierīces vienmērīgu darbību.

SPONGE - mūsu putekļsūcējam ir arī sūkļa filtrs , kas lielā mērā ir paredzēts motora kalpošanas laika pagarināšanai, ietekmē arī izpūstā gaisa tīrību. Sūkļa filtrs aizsargā arī motoru, ja kāds neizmanto materiāla filtru.

PŪTĒJA FUNKCIJA

Vienkārši pārvietojiet cauruli no iesūkšanas atveres uz izeju, un putekļsūcējs pārvērtīsies par pūtēju. Tas ļauj noņemt piemaisījumus no grūti pieejamām vietām. Tas noņems piemaisījumus, piemēram, putekļus, kas atrodas stūros, tā būs arī lieliska alternatīva lapu noņemšanai.

Komplektā ietilpst 2 padomi, kas ļaus izmantot dažādas lietojumprogrammas.

STRAUMA FUNKCIJA - Tvertne ar metēju

Visi putekļsūcējā nokritušie netīrumi tiek novirzīti uz trauka dibenu , pateicoties sitēja izmantošanai. Tas pagarina filtru kalpošanas laiku, jo putekļsūcēju laikā tie neaizsprosto.

Nomaināmi padomi

Putekļsūcējam ar HEPA filtru ir nomaināmi uzgaļi , pateicoties kuriem to var tīrīt dažādos apstākļos, arī šaurās atstarpēs.

PLATĀ BIRSTE -

Paredzēts mitram un sausam putekļu sūcējam, tam ir 2 funkcijas:

Pirmais - ļauj mitru putekļsūcēju, apakšā tiek izmantots savācējs, kas rūpīgi notīra netīrumu virsmu

Otrkārt - tas ļauj sausu putekļsūcēju, pateicoties saru izmantošanai, tas ir lieliski piemērots paneļu, paklāju, flīžu utt.

Abus ieliktņus var noņemt un, piemēram, notīrīt.

VIDĒJA BIRSTE 2in1

Gals ir salokāms, 2in1!

Pirmais - plaisa, īpaši labi darbojas grūti sasniedzamās vietās, piemēram, plaisās. Lieliski piemērota automašīnas tīrīšanai.

Otrkārt - pēc gala atlocīšanas mēs iegūstam galu ar saru, tas ļaus jums notīrīt vietas, kas ir pakļautas skrāpējumiem.

TRANSPORTA RITEŅI

4 cietie riteņi atvieglo rūpnieciskā putekļsūcēja pārvietošanu darba laikā. Tos var demontēt.

ROKTURIS

Ērts rokturis ir lielisks ērtai pārnēsāšanai.