Close
(+371) 27004507
(+371) 29622162 (Rīga)
(+371) 65429418 (Daugavpils)
Veikals Daugavpilī: T.C. "Ditton nams", vieta 156

Palīdzība

Kā es varu uzdot savu jautājumu?

Rakstiet jautājumus uz e-pastu alaska-d2@inbox.lv

Kāpēc ir jāreģistrējas?

Reģistrējoties klients spēj izsekot pasūtījumu stāvokli un ātrāk veikt turpmākus pirkumus jo klienta dati tiks saglabāti profilā.

Ko darīt pēc tam kad es noformēju pasūtījumu?

Gaidīt kamēr mēs sazīnāsimies ar jums.


Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?


Slēdzot 
distances līgumu , t.i. veicot pirkumu interneta veikalā championbike.lv, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.


Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).


Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.


Interneta veikalam championbike.lv preces pārdošanas vai pasūtījuma nodošanas brīdī jānosūta uz mūsu juridisko adresi: Daugavpils, Raipoles iela 7-76 LV5422 atteikuma veidlapa, kurā norādīts pārdevēja nosaukums, adrese un sniegts atteikuma tiesību apraksts.


Gadījumos, kad minēta atteikuma veidlapa tika pazaudēta, to var noladēt šeit: Atteikuma veidlapa .


Jūsu pienākums ir 14 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.


Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.


Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, interneta veikalam championbike.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas. Interneta veikals championbike.lv atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.