Close
(+371) 27004507
(+371) 29622162 (Rīga)
(+371) 65429418 (Daugavpils)
Veikals Daugavpilī: T.C. "Ditton nams", vieta 156
Jūs nesen apskatījāt

Veltnīte pedikīram 15301 V

5,00 €
:

Rullīšu papēža vīle ātri noņem raupju ādu vai kalusus. To var izmantot arī citās pēdas daļās ar sabiezējušu un mirušu ādu.

Nagu vīlei ir izturīga un raupja tīrīšanas daļa, kas atgriezīs neticami gludu mazuļa ādas izskatu uz kājām. Tas atjauno kāju zoles ādas pareizu elpojamību, padarot pēdu maigāku un patīkamāku pieskārienam.

Unikālais mikrogranulu rullīšu fails ar lielu ātrumu pagriežas 360 °, maigi un efektīvi pulējot cietos, nevienmērīgos papēžus. Mikro graudi, kas pārklāj veltņus, viegli noņem veco epidermu un vienlaikus neizraisa griezumus vai skrāpējumus, nodrošinot ērtu lietošanu.

Veltnīšu failam ir elegants dizains un tas lieliski iederas rokā. Komplektā ietilpst papildu galva epidermas noņemšanai. Pīlinga beigās epidermas paliekas var noņemt no abrazīvās galvas ar pievienoto suku, un pēc tam virs galvas uzlikt plastmasas apvalku, lai pasargātu to no piesārņojuma.

Arī ierīce ir ūdensizturīga.

Lietošanas norādījumi:

Vienkārši ieslēdziet maršrutētāju, nospiežot pogu uz augšu. Turot to rokā, novirziet to uz kājām tajās vietās, kur vēlaties berzēt epidermu. Rullīšu fails darbojas gandrīz pats par sevi. Epidermu nevajadzētu berzēt vienā vietā ilgāk par 2-3 sekundēm, un to nedrīkst lietot ar spēcīgu spiedienu.
Lai nomainītu galvu, vienkārši nospiediet pogu ierīces sānos un izvelciet rīvi. Ievietojiet noņemamo galvu un vienkārši nospiediet, lai "noklikšķinātu".

Specifikācijas:

Ir ergonomiska forma
Lieliski iederas rokā
Galva pagriežas par 360 grādiem.
Smalks un efektīvs darbībā
Viegli un efektīvi noņem korpulentu epidermu
Viegli izmantot
Lietošanai ir 2 ruļļi
Tam ir ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis
Viegla galvas nomaiņa
Ūdensdrošs
Barošanas avots: 2 AA baterijas (nav iekļautas komplektā)
Izmēri: 15cm x 6cm x 3cm
Ruļļa platums: 3,5 cm
Zila krāsa