Close
(+371) 27004507
(+371) 29622162 (Rīga)
(+371) 65429418 (Daugavpils)
Veikals Daugavpilī: T.C. "Ditton nams", vieta 156
Jūs nesen apskatījāt

Dziedoša un dejoša pīle 06287

12,00 €
:

Interaktīvā pīle ir brīnišķīga burvīga rotaļlieta, kā arī izglītības palīgs katram bērnam. Viņa dzied, dejo un mirdz ar gaismām, kas rada interesi un attīsta dažādas bērna attīstības jomas un uzlabo prasmju loku. Bērns reaģē uz daudziem stimuliem: dzirdes, kustību un redzes traucējumiem, kas padara Pīli par mācību rotaļlietu, taču arī bērnam nav garlaicīgi.


Spilgtas krāsas un 6 lielas krāsainas pogas ar dažādām funkcijām piesaista uzmanību un mudina bērnu būt aktīvam. Uz pīles vēdera ir uzliktas 4 ovālas pogas - viena sirds formā un viena mazas pīles formā. To izmērs ļauj tos viegli nospiest. Katra poga, nospiežot, iedarbina atsevišķu melodiju vai skaņu. Pogas var nospiest vairākas reizes, un tādējādi var mainīt melodiju un skaņas.


Īpaši veidotā pīles forma un noapaļotās malas palīdz bērnam viegli satvert rotaļlietu un droši to turēt rokā.
Augšpusē ir poga, kas aktivizē rotaļlietu. Noklikšķinot uz tās, tiek atskaņota dziesma, un pīle sāk vienlaikus veikt daudzas darbības: mirgot acis, vicināt knābi, plivināt spārnus, virzīties uz priekšu un ap asi. Turklāt tiek izgaismoti spārni un sirds formas poga.


Pēc vairāku minūšu neaktivitātes, kad rotaļlieta netiek lietota, tā izdala patīkamu pukošanas skaņu. Tam vajadzētu mudināt bērnu turpināt spēlēt ar viņu vai atgādināt viņam izslēgt strāvu, lai taupītu akumulatora enerģiju.
Interaktīvās rotaļlietas apakšā ir skaļuma slīdnis. Šī ir noderīga funkcija, lai novērstu to, ka jaunākos bērnus iebiedē pārāk skaļas skaņas, un vecāki bērni var spēlēties, neradot pārāk daudz nepatikšanas.


Elektronisko rotaļlietu darbina 3 baterijas, kuras nav iekļautas komplektā.
Bērnu drošībai ir nepieciešams skrūvgriezis, lai atvērtu vāku un nomainītu baterijas. Tas samazina risku, ka bērns nejauši piekļūs akumulatoriem, kas varētu būt bīstami.


Rotaļlietai ir CE un EN71 sertifikāti, pateicoties kuriem jūs nevarat uztraukties par savu mazo veselību. Izgatavots no bērniem drošiem materiāliem.
Rotaļlieta ir piemērota zīdaiņiem no 18 mēnešiem.
Interaktīvā pīle būs lieliska dāvana, priecēs bērnu un attīstīs viņa dažādās prasmes.